Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Menu

Dlaczego my

Oferta saun fińskich oraz saun infrared na polskim rynku jest ogromna. Dlaczego mieliby Państwo zdecydować się na zakup właśnie w naszej firmie?

produkujemy sauny od ponad 20 lat

To chyba najważniejszy argument. Nie importujemy saun i nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Każda sauna, która opuszcza naszą firmę, dopasowana jest do potrzeb Klienta. Każdy kawałek drewna jest u nas ręcznie obrabiany, często przez samego właściciela firmy, Pana Zenona Potrawiaka. Produkcja saun fińskich to nasze ogromne doświadczenie i przepracowane lata, które teraz owocują produktami najwyższej jakości. Co ważne, potrafimy podpowiedzieć Klientowi optymalne rozwiązanie - bardzo często osoby, które decydują się na posiadanie sauny niewiele wiedzą w tym temacie. My umiemy wysłuchać i podpowiedzieć.

oryginalne fińskie komponenty

Piece i akcesoria do saun są najwyższej jakości. Przez wiele lat działalności nawiązaliśmy wartościowe kontakty handlowe, które pozwoliły nam na dopasowanie najlepszych komponentów do produkowanych przez nas saun. To gwarantuje ich bezawaryjną, wieloletnią pracę, z której będą Państwo naprawdę zadowoleni.

nie jesteśmy firmą anonimową

Jak Państwo zauważyli, właściciel firmy Zenon Potrawiak pokazuje się na stronie internetowej z dumą prezentując swoje produkty. Nie jesteśmy firmą handlową, w której kupuje się z katalogu. Do nas zawsze można przyjechać, porozmawiać oraz zobaczyć wystawione na ekspozycji sauny oraz obejrzeć grotę solną. Również w przypadku jakiejkolwiek usterki mogą Państwo do nas zadzwonić, a my nie chowamy głowy w piasek. Mogą nam Państwo zaufać.

Dobre bo polskie

Szybki kontakt

Saunap

60-008 Poznań
ul. Tyniecka 28
(trasa na Wrocław, wjazd od ul. Głogowskiej)

tel. 603 875 433

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaufaj doświadczeniu