Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Menu

Nota prawna

"Saunap"-Zenon Potrawiak nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie internetowej Saunap w konkretnych rozwiązaniach. Wszystkie informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe.
Firma "Saunap"-Zenon Potrawiak wraz ze swoimi dostawcami nieustannie udoskonalają swoje produkty. Dlatego "Saunap"-Zenon Potrawiak zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian konstrukcyjnych, technicznych, materiałowych, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych urządzeń bez wcześniejszego powiadomienia klientów. 

"Saunap"-Zenon Potrawiak nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na witrynie Saunap Publikowane informacje oraz parametry techniczne są aktualne w momencie ich opublikowania i są uaktualniane okresowo. Mogą one ulegać zmianom w wyniku wprowadzania nowych rozwiązań. Podane w witrynie internetowej Saunap informacje są poglądowe i nie stanowią zapewnienia zgodności z umową w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, a także nie stanowią towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 wyżej wymienionej Ustawy. Indywidualne uzgodnienia właściwości, warunków gwarancji i specyfikacji urządzenia następują w umowie sprzedaży i karcie gwarancyjnej. Podane informacje na w witrynie internetowej Saunap nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i następnych Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 16 z 1964 r., poz. 93 z późniejszymi zmianami). Firma "Saunap"-Zenon Potrawiak nie ponosi odpowiedzialności za błędy w publikowanych informacjach.
Korzystanie z dokumentów (np. teksty, aktualności, ulotki reklamowe itp.), materiałów zdjęciowych, ilustracji, wykresów, znaków towarowych publikowanych na stronach internetowych Saunap jest dozwolone pod warunkiem, że:

  • firma "Saunap"-Zenon Potrawiak wyraziła odpowiednią zgodę w formie pisemnej,
  • poniższa informacja o prawach autorskich widnieje na każdej kopii,
  • dokumenty są wykorzystywane jedynie w celach informacyjnych, a nie handlowych, dokumenty nie są kopiowane ani przesyłane dalej w innych sieciach komputerowych ani emitowane w innych mediach,
  • nie wprowadzone zostaną żadne modyfikacje dokumentów.

Korzystanie z dokumentów w innych celach jest zabronione oraz może pociągać za sobą konsekwencje prawne.
Pozwolenie na korzystanie z wyżej wymienionych dokumentów nie obejmuje projektu i układu graficznego witryny Saunap. Elementy stron internetowych "Saunap"-Zenon Potrawiak są chronione prawem i nie mogą być kopiowane bądź naśladowane w całości ani w części.
Żadne logo, grafika, czy zdjęcie ze strony www.saunap.com.pl nie mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach, chyba że za pisemną zgodą "Saunap"-Zenon Potrawiak
Prawa autorskie: Copyright © "Saunap"-Zenon Potrawiak., ul. Tyniecka 28, PL 60-008 Poznań, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa nie objęte niniejszą klauzulą są zastrzeżone.

Dobre bo polskie

Szybki kontakt

Saunap

60-008 Poznań
ul. Tyniecka 28
(trasa na Wrocław, wjazd od ul. Głogowskiej)

tel. 603 875 433

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaufaj doświadczeniu